Sport

Dobry rezultat dla piłkarzy AC Milan. Wynik remisowy w Manchesterze

To żaden sekret, że futbol to jedna z najmocniej sławnych sportowych dyscyplin na ziemi. Prawie codziennie przed odbiornikami zasiada mnóstwo wielbicieli, którzy mają chęć śledzić swoich ulubieńców na placu gry. Między innymi z tej przyczyny zaprojektowane zostały różne rozgrywki, które grupują najwybitniejsze drużyny z całej Europy. W tym momencie najciekawszymi zmaganiami jest Liga Mistrzów. To właśnie tam możemy zobaczyć najwybitniejsze drużyny z Europy zakończonego sezonu. Jest jednak również Liga Europy, do której rywalizują ze sobą trochę mniej uzdolnione kluby. To jednak nie oznacza, że Liga Europejska jest mało ekscytujących wydarzeń. Grane w tej lidze starcia często są niezwykle emocjonujące i mamy okazję aby zobaczyć dużo bramek. W pisanym właśnie artykule chcielibyśmy się skupić na meczu [Manchesteru United|United z Manchesteru|drużyny z Manchesteru} z Milanem. To dwie ekipy, które kiedyś odnosiły sukcesy w Europie, ale teraz pracują nad zbudowaniem swojej potęgi.

Według sporej ilości znawców to jest jedna z najciekawszych par 1/8 finału zmagań Ligi Europejskiej. Najistotniejszym minusem tego pojedynku jest to, że fani nie mogą podziwiać go na żywo z krzesełek stadionowych. Piłkarze gości świetnie zaczęli to starcie. Ekipa z Mediolanu chciała szybko wykorzystać to, iż wicelider Premier League dość słabo rozpoczął ten pojedynek. AC Milan w trakcie kwadransa strzelił do siatki dwukrotnie. Te gole nie zostały jednak zaakceptowane. Arbiter tego pojedynku dwa razy unieważniał gole graczy Milanu. Fani przed telewizorami nie byli świadkami goli w premierowej połowie. Dużo doznań było jednak w drugiej połowie. Kolejna połowa dużo lepiej zaczęła się dla Manchesteru United. Niesamowitą formę ponownie przedstawił Bruno Fernandes. Idealnie dograł futbolówkę do Diallo, a Iworyjczyk bez problemu wpakował futbolówkę do bramki ekipy z Mediolanu. Wiele wskazywało na to, że piłkarze gospodarzy zatrzymają prowadzenie do końca pojedynku, jednak AC Milan był w stanie strzelić na remis w ostatnich minutach. Wyrównujące trafienie strzelił Kjaer i pojedynek zakończył się wynikiem remisowym 1:1.