Pol'and'Rock Festival 2018

Po raz pierwszy jeden z najpopularniejszych i największych festiwali w naszym kraju, odbył się jako Pol'and'Rock Festival. Niegdysiejszy „Przystanek Woodstock”, który dumnie nosił tę nazwę od 1995 roku, zmienił ją poprzez względy prawne. Tego roku jeden z najpiękniejszych festiwali na świecie odbywał się 24 raz. Aż 15 razy Pol'and'Rock Festival organizowany był w Kostrzynie nad Odrą i jak co roku przyciąga ogromne tłumy fanów muzyki i magicznego klimatu tego wyjątkowego wydarzenia.

Droga, którą przebył Pol'and'Rock Festival jest długa, a festiwal przechodził wiele zmian i zwiększał swoją jakość z biegiem lat. Na jego rozwój wpływało zarówno coraz większe zainteresowanie miłośników muzyki, ale co za tym idzie, coraz większa liczba jego sponsorów. Liczba dni festiwalu wydłużyła się z początkowych dwóch na trzy, zwiększyła się ilość występów zagranicznych artystów oraz liczba ludzi zainteresowanych tym eventem. Od dłuższego czasu liczba „woodstockowiczów” waha się między 300 a 750 tysięcy. Pol'and'Rock Festival jest całkowicie darmowy, a porządku pilnują odpowiednie służby, wspierane przez wolontariuszy nazywanych „Pokojowym Patrolem”.

Festiwal ten wiele razy startował w konkursach mających na celu wyłonienie najlepszych europejskich i światowych festiwali. Organizacja odbywa się na najwyższym poziomie. Ale to nie jest wszystko, co cenią jego uczestnicy. Osoby, które od lat uczestniczą w Pol'and'Rock Festival cieszą się przede wszystkim niezwykłym, panującym na nim, klimatem i atmosferą przepełnioną miłością i radością. Dawny "woodstock" jest miejscem, które pozwala na bezgraniczną i bezpieczną zabawę w rytm pięknej muzyki. Dzięki Akademii Sztuk Przepięknych, która organizuje wiele warsztatów i spotkań, festiwalowicze mogą odbyć rozmowy z wyjątkowymi ludźmi, poddać się medytacji czy pogłębić wiedzę z przeróżnych dziedzin nauk.

Jedno jest pewne – warto przeżyć choć raz cudowne chwile wraz z innymi fanami muzyki i festiwalowego klimatu. Istnieje wielka szansa, że doświadczając tych emocji, zakochasz się w cudownej atmosferze i wrócisz na Pol'and'Rock za rok!

Zostaw komentarz