Wiadomości

Przykry koniec epizodu Brzozowskiego Rafała na Eurowizji. Pokazana ze strony Rafała Brzozowskiego pioseneczka zbyt banalna na finałowe miejsce zawodów Eurowizji!

Dobrze pamiętać o tym, że nasza ojczyzna z reguły nie ujmowała wielbicieli dobrej muzyki w trakcie zawodach Eurowizji. Naszego kraju najpotężniejszym triumfem z reguły jest dostanie się do finałowej części konkursu, gdzie zdobywaliśmy odległe miejsca. Eurowizję przełożono zeszłego roku, gdyż panowała pandemia koronawirusa, która załamała nie wyłącznie Europę, lecz także cały świat. Wysłannikiem Polski w trakcie turnieju Eurowizji był Rafał Brzozowski, który miał zamiar wzbudzić zachwyt smakoszy muzyki piosnką pod tytułem "The Ride". Dużo reporterów nie było zadowolonych z wskazania reprezentanta naszego narodu, lecz w końcowym rozrachunku do zmiany nie doszło. Niestety byliśmy zmuszeni następny raz żegnać się z turniejem Eurowizji wcześniej, niż byśmy tego chcieli. Na Eurowizji był naszym reprezentantem Brzozowski, który w trakcie turnieju Eurowizji nie skłonił ku sobie fanów muzyki w Europie i właśnie dlatego został wyeliminowany na etapie półfinału sześćdziesiątego piątego konkursu piosenki europejskiej.

Polscy widzowie z pewnością są już naprawdę zamroczeni tego typu rozwojem sytuacji. Bardzo dobrze przyznać, iż "The Ride" a więc piosenka wykonywana przez Rafała Brzozowskiego była po prostu mizerna. W tym utworze nie było nic pasjonującego, co może wprawić w fascynację wielbicieli muzyki na Starym Kontynencie. Jest to któraś z kolei edycja turnieju piosenki europejskiej, w trakcie którego ambasador naszego kraju nie umie awansować do finału. Z całą pewnością można zrozumieć to, że od dłuższego czasu dobieranie reprezentantów Polski na turniej piosenki europejskiej nie idzie nam zbyt dobrze. Powinniśmy więc pokładać nadzieję w tym, iż w kolejnych latach nasz kraj będzie w stanie wejść do pojedynku finałowego o triumf w konkursie Eurowizji. W takiej sytuacji niezwykle ważne jest to, aby wyselekcjonować najbardziej utalentowanego ambasadora, który zdoła olśnić telewidzów europejskich. W przeciwnym wypadku znowu nie będziemy mieć możliwości do finałowego starcia w trakcie konkursu Eurowizji.

Zostaw komentarz