Znamy wszystkich mieszkańców domu Top Model!

Program TVN o chwytliwej nazwie Top Model to od wielu lat stały punkt ramówki przygotowanej na jesień w stacji, w którym uczestnicy konkurują o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Odpowiedzialna za sukces jest Joanna Krupa i znane i lubiane jury, którzy gromadzą przed ekranem telewizora dziesiątki tysięcy widzów. W dodatku pojawia się gościnnie kilka znanych w świecie mody osobistości, jak światowej sławy fotografowie, znane modelki oraz redaktorki pism.

W tym sezonie konkurować ze sobą będzie czternastu uczestników, wśród których znajdują się także osoby ze specjalnymi biletami - srebrnym i złotym. Bilet w kolorze złota przyznawany jest przez jurorów tej osobie, która posiada największe predyspozycje do stania się modelem, w skutek czego owy uczestnik bezpośrednio ląduje w domu Top Model. Za to bilet w srebrnym kolorze jest oceną internautów, którzy dokonali wyboru swojego faworyta, który nie musi przechodzić castingów i od razu trafia na bootcamp, czyli następny etap.

Czego się należy spodziewać w tym sezonie?

Program stawia sobie za cel zaoferować nie tylko zaistnienia w świecie profesjonalnego modelingu, ale również pierwszych kroków i wzbogacenie swojego portfolio, w związku z tym co sezon postanawia się zgłosić całkiem sporo zainteresowanych osób. Podczas każdego z odcinków na uczestników będą czekać różne konkurencje, które mają być sprawdzianem tego, czy odnajdą się oni w w pełnym wyzwań świecie mody. Głównym zadaniem jury jest ocenienie ich postępów i zadecydowanie o tym, który z uczestników będzie musiał pożegnać się z programem w danym odcinku. Jest jeszcze możliwość powrócenia do programu po eliminacji, a jest to możliwe dzięki wpływowi Michała Piróga, którego zadaniem jest obserwowanie panelu zza kulis, służąc pocieszeniem i wsparciem dla uczestników. Nagrodą jest kontrakt z agencją modeli i modelek oraz sesja okładkowa w miesięczniku "Glamour". W obecnym sezonie dowiemy się, który z nich zostanie dziewiątym zwycięzcą programu Top Model. O to miano walczy wielu wartych uwagi modelek i modeli, w związku z tym zdecydowanie warto jest oglądać na bieżąco odcinki.

Zostaw komentarz